Картини з квітами

«Картини квіти», знайдено 155 пропозицій

Завантажити ще

Картини на полотні «Квіти» – універсальне рішення

Мода прикрашати будинок, вішаючи на стіни картини із зображенням квітів, здається, не пройде ніколи. Квіти зачаровують своєю природною красою, а кількість варіантів таких зображень задовольнить смак будь-якої людини. Це насправді елемент декору, застосування якого прийде до речі в різних інтер'єрах.

Картини "Квіти" - красиві акценти

Картина «Букет квітів» легко прикрасить кімнату. Вона універсальна і може використовуватися у приміщенні офісу чи квартирі.

Такі зображення застосовують у дизайні інтер'єрів віталень та їдалень. Вони згладять відчуття порожнечі всередині великого приміщення.

Прекрасно доповнить внутрішнє оздоблення вашої спальні картина «Дівчина з квітами». На цих полотнах зображують молоду красуню з пишним букетом у руках або ошатну панночку на прогулянці в саду. Дихаючі юністю та життєрадісністю портрети, які людина побачить, щойно прокинувшись вранці, створять гарний настрій на цілий день.

У дизайні інтер'єру кухні також можна використовувати картини з квітами. Світлі, з малою кількістю дрібних деталей – такі малюнки оживлять облаштування малогабаритних приміщень та допоможуть розширити простір.

Малюнки для інтер'єру офісу

Масштабне полотно із зображенням квітів в офісі сприяє творчості та активізує розумові процеси. Розглядаючи картини-натюрморти із квітами, співробітники зможуть відпочити та сформувати нові ідеї. Робочий процес полегшиться та прискориться, якщо повісити таке полотно у конференц-залі вашої компанії.

А використовуючи малюнки диких маків, ромашок чи волошок на стінах фойє фірми чи закладу, можна досягти підвищення довіри відвідувачів та розслабленого стану гостей. Простий елемент декору, картини «Польові квіти» діє на людину заспокійливо.

Купити картину «Квіти» до кабінету

Можна повісити такий натюрморт у робочому кабінеті. Жінки схильні до того, щоб прикрашати особистий трудовий простір мальовничими полотнами із зображенням рослин. Але чоловіки також використовують такі зображення на стінах офісу.

Наприклад, картина «Троянди» підійде для облаштування і жіночого, і чоловічого кабінету. Єдиною відмінністю може стати насиченість кольорів та чіткість ліній малюнка.

Вибрати картини, що надихають легко на сайті Make.ua, скориставшись нашим обширним каталогом.