Плакати та навчальні посібники про Україну купити в

«Плакат», знайдено 328 пропозицій

Завантажити ще

Історичний плакат - наочне навчальний посібник

Навчальні посібники з історії, літератури або інших предметів у вигляді плаката на стіну виконують дві функції: інформаційну і декоративну. Зображення і текст допоможуть краще вникнути в тему і запам'ятати більше корисних даних. А зручний формат постера і яскраві зображення прикрасять кімнату.

Розвиваючі посібники на стіну: види

Плакати про Україну незамінний елемент навчального процесу в будь-якій школі і інституті нашої країни. Можна визначити такі види навчальних постерів:

 • для дітей;
 • для школярів;
 • для студентів.

  В 1-4 класі діти тільки починають знайомитися з історією рідного краю, тому під час уроків педагоги радять використовувати навчальні плакати для початкової школи «Україна». Маленькі учні за допомогою такого інтерактивного засобу зацікавляться народними звичаями, костюмами, вивчать пісні, приказки, вірші. А в проведенні уроку про символи країни, герб, прапор і гімн, завжди задіяні допоміжні матеріали.

  Для старшокласників створюються інші плакати: навчальні посібники з історії України та світу, української та зарубіжної літератури, біології, географії. Такі плакати містять більше друкованого тексту, вони виконані в спокійних відтінках, на відміну від постерів для малюків. Основна педагогічна мета даного виду - зацікавити учня, дати йому додаткову інформацію по темі уроку, розвинути образне мислення.

  Нею стає гуманітарні або точні науки. На сайті Make.ua ви знайдете масу варіантів плаката на тему «Історія»: навчальний посібник для вузів цієї тематики є портрет відомої людини, деталізовану схему стародавнього міста, ілюстрацію на тему великої битви.

  Плакати на тему «Україна» в інтер'єрі приміщень

  Плакати використовуються не тільки в навчальному процесі, вони часто стають елементом облаштування кімнати.

  Купити плакати на стіну «Україна» можна для доповнення інтер'єру робочого кабінету, учительській в школі або приміщення кафедри університету. Портретами видатних діячів науки і культури повсюдно прикрашають стіни навчальних закладів.

  Такий постер також можна повісити в дитячій кімнаті.

  Навчальні посібники «Україна» в каталозі Make.ua

  Плакати, карти або навчальні посібники з історії купити можна в магазині Make.ua. Цей інтернет-магазин пропонує широку галерею навчальних картин різної тематики та призначення.

  Магазин надає послуги з доставки в будь-яку точку країни. Замовлення можна оформити прямо зараз і отримати ексклюзивні фотошпалери вже через кілька днів.