Навчальні матеріали з української літератури

«Література», знайдено 53 пропозицій

Завантажити ще
  • 1
  • 2

Література українська – барвисті навчальні посібники

У шкільному житті серед навчального процесу, наповненого складними формулами, правилами та термінами, завжди виділялися уроки літератури. Творчість надихає, стимулює мозкову активність та розширює кругозір. Зробити знайомство з великими літераторами цікавіше та наочніше допоможуть тематичні плакати для школи.

Навчальні матеріали з української літератури – фотопрезентація кожного автора

Літературний постер присвячений життю та творчій діяльності одного з українських письменників. Друк на фотопапері дозволяє донести інформацію у зручному форматі. Основну частину посібника займають яскраві, насичені ілюстрації до літературних творів автора. Плакат також містить портрет письменника та невеликий текстовий фрагмент (цитати, уривки творів, факти біографії).

У галереї представлені знамениті українські класики (Тарас Шевченко, Іван Франко, Леся Українка, Володимир Сосюра) та сучасні письменники (Любов Пономаренко, Ірина Жиленко, Василь Голобородько, Олег Чорногуз).

Як замовити плакати з української літератури в інтернет-магазині Make?

Алгоритм замовлення простий. Щоб замовити друк на полотні українського автора, потрібно:

  • вибрати плакат з галереї, що вас цікавить;
  • ввести необхідні параметри (уважно змінюйте розміри постера, при вказівці непропорційних значень важлива інформація (українські твори, фотоматеріали, представлені на плакаті) може опинитися за областю виділення);
  • визначити кількість копій;
  • підібрати основу, на якій буде роздруковано навчальний посібник (папір/самоклейка).

Для підвищення терміну експлуатації постерів замовте додатково ламінування та/або пластикову підкладку (товщиною від 2-х до 6-ти мм).

Після надсилання заявки менеджери компанії Make (Україна) зв'яжуться з вами за вказаним телефоном.