Фотошпалери каталог

«Фотошпалери», знайдено 9283 пропозицій

Завантажити ще

Каталог фо тообоев Make & ndash; добірка оригінальних ідей         
        

Онлайн-каталог фотошпалер Make & ndash; це більше 10 & nbsp; 000 класичних і оригінальних сюжетів для втілення найсміливіших дизайнерських ідей. У колекції зображень представлені міські і природні пейзажі, абстракції і реалістичні макрознімки, натюрморти і вантажні фото. Купити відповідні фотошпалери просто & ndash; клікніть на зображення, виберіть фактуру, вкажіть розмір полотна і заповніть форму замовлення.         


        

Роль фотошпалер в інтер'єрі         
        

Тематика і стиль оформлення зображення & ndash; важливі параметри, що визначають роль фотошпалер в інтер'єрі.         

Фотошпалери використовуються для вирішення різних завдань:         

              
 • Фон для предметів інтер'єру & ndash; реалістичні або абстрактні зображення без конкретного сюжету; фонові фотошпалери складають гармонійну композицію з меблями.             
 • Корекція недоліків планування & ndash; панорамні знімки безмежних просторів & laquo; розсовують стіни & raquo ;, візуально роблять кімнату просторіше, а стелі вище.             
 • Яскравий акцент & ndash; барвисті фотошпалери із зображенням великих об'єктів (тварини, макрозйомка, портрети) привертають увагу до певної зоні.             
 • Велика картина & ndash; великоформатні репродукції шедеврів живопису, художні фотоколажі і мальовані зображення виконують декоративну функцію.                  
          

  Популярні сюжети фотошпалер         
          

  В розділі & laquo; Кращі фотошпалери & raquo; ми представили найпопулярніші сюжети зображень, які використовуються для втілення оригінальних дизайнерських ідей.         

  Зверніть увагу на варіанти картинок, які мають однаковий сюжет і при цьому відрізняються за композицією і кольоровості. Ми розмістили поруч схожі зображення, щоб продемонструвати численні можливості створення індивідуальних дизайнів за рахунок зміни контрастності, яскравості, ефектів (сепія та ін.) І композиційних елементів.         

  Вибирайте відповідне зображення по каталогу інтернет-магазину Make:         

               
  • реалістичні панорами міст з сучасною архітектурою & ndash; ідеальний варіант для віталень і кабінетів, оформлених в стилі лофт, мінімалізм або хай-тек;             
  • пейзажі старих європейських міст & ndash; цікаве доповнення інтер'єрів, виконаних в середземноморському, мавританському або провансальської стилі;             
  • фотошпалери із зображенням диких тварин & ndash; фон для інтер'єрів, оформлених в стилі еко або сафарі;             
  • макрофото і мальовані зображення рослин, квітів, каменів і інших природних об'єктів & ndash; вдале доповнення до ЕкоСтіль;             
  • тематичні мальовані колажі підходять для декорування декількох стін, замінюють шпалери & ndash; оригінальний фон для інтер'єрів в стилі поп-арт.             
  • авангардні японські пейзажі в бежево-охристой колірній палітрі & ndash; фон для мінімалістичний інтер'єрів в японському стилі.                  

   При замовленні фотошпалер не забудьте вписати промокод, щоб ми знизили ціну.         

   Де розмістити фотошпалери         
           

   Фотошпалери & ndash; це велика картина, яка привертає увагу, надає емоційний вплив і створює певний настрій. Картина виглядає ефектно при наявності вільного простору, необхідного для цілісного сприйняття композиції.         

   Вибираючи місце для розміщення фотошпалер, враховуйте ряд нюансів:         

                
   • широкі фотошпалери на всю стіну виглядають більш виграшно в просторих приміщеннях (більше 18 кв. М.);             
   • для оформлення невеликих приміщень краще вибирати вертикальні полотна шириною 2-3 метри, які займають лише частину стіни;             
   • панорамні фотошпалери краще розмістити навпроти входу, перед зоною відпочинку, або за диваном (ліжком).             
   • для оформлення фотошпалер часто використовуються декоративні елементи, що виконують функції рами (молдинги, напівколони і ін.), Роль обрамлення можуть виконувати стінові ніші.                  

    Врахуйте:         

                 
    • яскраві барвисті фотошпалери гармоніюють з однотонними стінами більш світлих відтінків і меблями без візерунків;             
    • широкоформатні фотошпалери губляться на тлі великої меблів.                  

     Перш ніж замовити друк фотошпалер, & laquo; приміряйте & raquo; зображення до обстановки & ndash; завантажте фото інтер'єру на сайт і оцініть результат в режимі 3D-візуалізації. Доставляємо товар по всій Україні.