Фотошпалери космос

«Космос», знайдено 347 пропозицій

Завантажити ще

Космос в вашому інтер'єрі & ndash; космічні фотошпалери для стін

Яскраві фотошпалери & laquo; Космос & raquo; змінюють звичну реальність, відкриваючи чаруючий світ планет і зірок. Всепоглинаючі галактичні пейзажі створюють ефект присутності & ndash; можна відчути себе астронавтом, що чинять космічну подорож. В каталозі онлайн-маркету Make представлені оригінальні сюжети на тему & laquo; космос & raquo; для фотошпалер & ndash; зоряне небо, туманність, супутникові знімки планет, космічні гори та ін.

Де розмістити

Фотошпалери космічної тематики можна розмістити як на стіні, так і на стелі.

Галактичні пейзажі з великими об'єктами чудово виглядають на вертикальній площині & ndash; такі зображення імітують вид з вікна космічного корабля. Фотошпалери з масштабувати планетами не варто клеїти на стелю & ndash; збільшені небесні тіла можуть створювати гнітючий ефект.

Завораживающее зоряне небо & ndash; ідеальний варіант для оформлення стелі в спальні. Розсип блискучих зірок на темному тлі розширює простір. Нічне небо заспокоює, розслаблює і надихає на філософські роздуми. Фотошпалери із зірками можна доповнити підсвічуванням, розміщеної по периметру панно.

Фотошпалери & laquo; Космос & raquo; доречно поклеїти на стіну, до якої примикає узголів'я ліжка. Зображення може займати всю стіну або тільки її частину. Ефект 3D створюють панорами космосу, що прикрашають дві суміжні стіни.

Замовте безкоштовні кольоропроби фотошпалер із зображенням космосу, перш ніж купити готовий виріб.