Фотошпалери фони і текстури | Каталог шпалер різноманітних фактур

«Фони», знайдено 374 пропозицій

Завантажити ще

Фотошпалери «Текстура» - універсальний вибір

Люди, що володіють вишуканим смаком, вважають за краще доповнювати інтер'єр свого будинку предметами мистецтва, гобеленами, меблями з натурального дерева. Але перебір з декором зробить приміщення позбавленим смаку. Як же уникнути зайвого нагромадження в дизайні речей, які символізують розкіш? Відповідь проста - використовуйте одну стильну, але масштабну картину шикарною текстури - фотошпалери на стіну в цьому випадку підійдуть найкраще.

Фотошпалери «Текстура» на стіну: вибір

Тематична палітра подібних шпалер від Make дуже обширна:

 • картини фактур - найбільший розділ. Сюди входять зображення шкіри і оббивки, детальні структурні фото хутра різних тварин, наближені знімки натуральних матеріалів, фотошпалери текстури тканини хорошої якості;
 • сюжетні зображення: картини, на яких зображені закохані пари, екзотичні метелики, техніка, космос і архітектура - використовують в кімнатах, яким необхідний яскравий акцент. Вони підійдуть для дитячої або класної кімнати;
 • абстрактні малюнки представлені яскравими лініями і візерунками.

  Де використовувати такі шпалери?

  Якщо виберете ці незвичайні фотошпалери, текстури і візерунки підійдуть для розстановки акцентів в приміщеннях з абсолютно різною смисловим навантаженням.

  Ці картини настільки універсальні, і представлені у величезному асортименті, що можуть використовуватися в будь-якій кімнаті. Їх можна поклеїти як в приватному будинку, так і в залі громадського місця. Наприклад, фотошпалери «Текстура дерева» або «Текстура шкіри» відмінно прикрасять і робочий кабінет, і зал затишного ресторану.

  В просторих світлих приміщеннях краще використовувати насичені сюжетні або абстрактні картини. Для віталень і столових кімнат прекрасно підійдуть зображення з мотивами архітектурних форм, античної скульптури, легких летять тканин.

  Для спальні вибирайте спокійні зображення. Фотошпалери «Текстура пісок» або зображення води, камінчиків, крапель дощу на склі - найчастіше використовуються в облаштуванні кімнат для відпочинку. Вони надають приміщенню атмосферу умиротворення і затишку.

  Унікальний інтернет-маркет Make - ваш перший помічник у виборі і придбанні незвичайних шпалер. Магазин пропонує самостійно або за допомогою консультантів підібрати фотошпалери «Текстура», фото виробів ви зможете знайти в галереї сайту.