Фотошпалери мапи | Каталог зображень шпалер з мапами

«Мапи», знайдено 226 пропозицій

Завантажити ще

Фотошпалери із зображенням мапи світу

Географічні та геополітичні, морські та абстрактні, старовинні і сучасні & ndash; фотошпалери з широкоформатними картами світу вписуються в будь-які інтер'єри. Схематичні зображення земної кулі грають роль оригінального фону, який підкреслює унікальний стиль інтер'єру і налаштовує на романтичний лад. Онлайн-маркет Make пропонує купити кольорові і монохромні фотошпалери з картами світу для оформлення віталень і дитячих кімнат, бібліотек і кабінетів, офісів і кафе.

Карта світу в інтер'єрі

Тематичні фотошпалери з картою виконують різні функції.

  • Сучасна карта з позначенням географічних назв служить не тільки прикрасою для стін. В інтер'єрі дитячої кімнати такі фотошпалери грають роль навчального атласу світу, що допомагає задовольнити тягу до знань.
  • Карта, яка прикрашає стіну офісу, вказує на пріоритети і / або напрямок діяльності компанії. Фотошпалери з літерним позначенням країн і континентів свідчать про орієнтованість на міжнародне співробітництво.
  • Старовинна карта, яка відображає уявлення про світ в епоху великих географічних відкриттів, прикрасить класичний або тематичний інтер'єр. & Laquo; Антикварні & raquo; карти з півкулями створюють теплу і романтичну атмосферу, характерну для морського, етнічного та колоніального стилю.
  • Сучасна карта світу припаде до смаку мрійникам і любителям подорожей & ndash; за допомогою фотошпалер із зображенням земної кулі можна оформити зону перед столом, стіну за диваном або перегородку, що відділяє кабінет від спальні.
  • Щоб вибрати відповідні фотошпалери, замовте безкоштовні кольоропроби трьох фрагментів. Доставляємо товар в Київ та інші міста України.