Комерційні фотошпалери для кафе, бару, ресторану, магазину, готелю ...

«В кафе та офіс», знайдено 88 пропозицій

Завантажити ще

Фотошпалери для кафе і ресторанів - знайдіть свій стиль

Шукаєте шпалери для кафе, які зроблять інтер'єр цікавим, затишним і незабутнім для відвідувачів? Фотошпалери на замовлення - хороший варіант. У нас ви знайдете серед представленого асортименту варіації, які відповідають тематиці вашого ресторану або кафе.

Фотошпалери: ресторан

Якщо в закладі представлена ​​жива музика, можна вибрати фотошпалери для стін, барів і ресторанів з зображеннями музичних інструментів. У караоке-бар фотошпалери підійдуть з нанесеними на них мікрофонами, нотами та іншої музичної атрибутикою. Для закладів, що спеціалізуються на проведенні дискотек, гарні шпалери, які містять сюжети насиченого життя мегаполісу. Якщо ви володієте спорт-баром, то прийнятним варіантом стануть фотошпалери зі спортивною тематикою. Наші фахівці допоможуть вибрати вам підходять фотошпалери - кафе буде виглядати з ними чудово.

Фотошпалери в офіс - запорука естетичного оформлення

Від інтер'єру офісу багато в чому залежить робоча атмосфера на підприємстві. Крім цього, естетика оформлення впливає на сприйняття іміджу фірми. Якщо вас цікавлять фотошпалери для офісу, наш інтернет-магазин шпалер посприяє в їх придбанні.

Пропоновані офісні фотошпалери відрізняються різноманітністю, а підбирати вам варто їх з урахуванням діяльності фірми.

Рекомендації універсального плану на цей рахунок:

  • для невеликих офісів вибирайте світле оформлення, яке буде візуально додавати їм додатковий простір;
  • для креативних фірм не варто обмежувати себе в яскравих кольорах - якщо у вас дизайн-студія, то підійдуть метелики, казкові птахи і тварини, геометричні фігури яскравих кольорів;
  • для компаній з широкою спеціалізацією доречно вибирати універсальну колірну гамму оформлення, проте це не означає, що вона повинна бути позбавлена ​​яскравості.

    Ми пропонуємо комерційні фотошпалери, основа яких проводиться в Німеччині і гарантує їх тривалий термін служби.