Каталог фотошпалери в ванну шпалери для ванної кімнати

«Шпалери у ванну», знайдено 240 пропозицій

Завантажити ще

Чому фотошпалери для ванної витісняють керамічну плитку

На відміну від інших приміщень в будинку, у ванній панує мікроклімат з підвищеною вологістю і перепадами температур. Тому багато з побоюванням ставляться до обробки цієї кімнати папером, обмежуючись кахельною плиткою. Однак на ринку будівельних матеріалів пропонуються фотошпалери у ванну, які по характеристикам і вологостійкості не поступаються кахлю.

Головний недолік керамічної плитки & mdash; небагатий вибір дизайну. Господарі, які люблять експериментувати з оформленням інтер'єру, перетворюють санвузол за допомогою цікавих зображень на стінах.

Фотошпалери для ванної, на відміну від звичайних, друкуються на структурах з вологовідштовхувальними властивостями, тому вам нема чого сумніватися в їх міцності. Спеціальне покриття на шпалерах захищає від попадання води і нагрітого пара. Клеяться вони стандартним способом.

У виборі шпалер проявіть фантазію: ви можете створити естетичний райський куточок у своїй ванній за допомогою малюнка тропічного острова і піщаного морського пляжу. Популярні мотиви для санвузла & mdash; екзотичні риби, глибина океану, пляж, черепашки та інші атрибути, які нагадують про курорт.

За допомогою правильно підібраного малюнка можна розширити простору. Для невеликій ванній кімнати дизайнери радять купити фотошпалери світлих тонів, приміром, ніжного блакитного. Використовуйте один тон для обробки з простими малюнками, але різної насиченості. Не варто в тісному санвузлі використовувати багатобарвні малюнки морських мешканців. Обираючи меблі, не потрібно грати на контрасті: тумбочки світлих тонів, зливаючись зі світлим тоном, ще більше візуально розширять простір.

Фотошпалери, які використовуються у ванній кімнаті, стійкі до впливу води & nbsp; не вицвітають, зберігаючи надовго первісний вигляд. Вони безпечні для здоров'я, легко миються. Ще одним їх перевага перед плиткою & mdash; легкість в демонтажі.