Фотошпалери на стелю | Дизайнерські шпалери для стелі

«Шпалери для стелі», знайдено 30 пропозицій

Завантажити ще
  • 1
  • 1

Барвисті стельові фотошпалери в інтер'єрі

У вітальні незатишно, стеля і стіни ніби тиснуть, а в спальні довго не вдається заснути? Положення виправлять стельові фотошпалери. Правильно підібраний відтінок візуально витягне вгору кімнату, додасть простір.

Дитячі фотошпалери на стелю - небо з хмарами

Вибір шпалер з фотографіями в якості декоративного покриття в дитячу особливо вдалий. Світло-блакитні фотошпалери «Хмари» на стелю додадуть світла в кімнаті. «Розфарбувавши» інтер'єр яскравими, але спокійними кольорами, ви забезпечуєте своїй дитині відмінний настрій на весь день. Оригінальний дизайн також сприяє розвитку у малюка фантазії, що дуже важливо. При цьому хмари можуть бути як «мультяшні», так і справжні.

Оригінальні фотошпалери на стелю у вітальні

Не тільки в дитячу варто поклеїти фотошпалери «Небо», на стелю у вітальні можна вибрати зображення з додаванням якоїсь родзинки. В каталозі знайдуться приємні погляду зображення янголят на тлі блакитно-блакитних небес. Погляньте на білосніжні хмари з-під пальмового листя.

Дизайнери завдадуть на фотошпалери на стелі фото, створене під унікальним ракурсом. Перебуваючи у себе в вітальні, ви приляже на газон біля Ейфелевої вежі або опинитеся в Нью-Йорк, який ніколи не спить. Холодні тони небесної синяви можна завжди розбавити яскравими відтінками соковитої зелені дерев і квітів.

Романтичні стельові фотошпалери - фото для спальні

Зробіть приємно собі і своїй половинці, замовивши оригінальні стельові фотошпалери; каталог наповнений традиційними фото нічного неба, а також картинами із зображенням часів античності. Романтику можна відчути в образах амурів зі стрілами і янголят, зображених рукою відомого художника Сандро Боттічеллі.  

Створення індивідуального дизайнерського проекту  

Ми намагаємося для вас. Тому стельові фотошпалери купити можна, замовивши їх створення за індивідуальним ескізом. Тим, хто не розбирається в нюансах розробки дизайну, наші фахівці допоможуть з повноцінним проектом. Тоді неповторний вигляд приміщення буде поєднуватися з іншими елементами інтер'єру.

В думках образ готового оформлення виглядає завжди ідеально. Ми ж пропонуємо фотошпалери на стелю, ціна яких включає можливість побачити готовий варіант, як в цифровому виконанні, так і у вигляді зразка кольоропроби.

Фотошпалери на стелю. Кращі дизайнерські шпалери для стелі в інтер'єр вошей квартири або будинку!

В нашому інтернет магазині ви можете замовити фотошпалери для стелі. Стельові фотошпалери значно розширять простір вашого інтер'єру. Вибираючи зображення 3D малюнків фотошпалер ви можете розширити інтер'єр кімнати практично до безкінечності. Стеля не буде замикати простір інтер'єру і зробить його вище. Ми приготували для вас різні дизайни шпалер для обклеювання стелі. Надаємо вам великий вибір фотошпалер на стелю для різних інтер'єрів - в спальню, дитячу кімнату, зал, кухню, кабінет. У нашому каталозі для стель зібрані зображення в різних стилях: від класики до сучасності. Для дитячої кімнати ми, (наприклад), рекомендуємо фотошпалери з мальованими хмарами і зоряним небом. Можна підібрати фотошпалери за кольором і по зображенню як для дівчаток, так і для хлопчиків. У спальні стелі із зображенням неба дозволять вам перед сном розслабитися і скинути втому. Стеля в дизайні інтер'єру може стати продовженням загальної задумки дизайнерського оформлення приміщення. Купуючи фотошпалери в онлайн маркеті Make вам гарантовано високу якість шпалер, чудова друк і повна екологічна безпека продукції. Якість нашої продукції значно перевищує вартість. Кращу якість і найкращі ціни в нашому інтернет магазині!