Фотошпалери фентезі | Каталог шпалер з фантастичними сюжетами

«Фентезі», знайдено 178 пропозицій

Завантажити ще

Фотошпалери «Фентезі» - диво в будинку

Роботи сучасних фотографів відрізняються не тільки вдало спійманим моментом і правильно обраним ракурсом, але і якісної обробкою зображення. Пропонуємо придбати фотошпалери «Фентезі», фото на які наносять за допомогою високотехнологічної друку після оригінальної комп'ютерної обробки зображень. Основою аксесуара є екологічно чистий матеріал європейського виробництва - бамбукові шпалери.

На сайті Make.ua фотошпалери «Фентезі» купити можна, вибравши фото з підготовленого каталогу з оригінальними зображеннями. А для клієнтів, чия фантазія б'є фонтаном ідей, втілити в життя задумане допоможе наша команда дизайнерів. Можливо навіть створення колажу з декількох фотографій!

Фотошпалери «Фентезі» - заряд натхнення для кожного

В розділі представлені зображення, які дають поштовх уяві. Поклеїти фотошпалери «Фентезі» на стіну, ми ніби відкриваємо портал в незвіданий світ чарівництва і фантазій. В імпровізованому вікні видно дивовижні куточки планети і чудові казкові світи іншої реальності.

Творчі люди отримають неймовірний заряд від споглядання ілюзорних зображень апокаліптичного майбутнього або казкового світу гномів і ельфів. На картинах зображені руїни в джунглях і замок на самотньому мисі серед бурхливого моря, підводний корабель майбутнього і дивовижний ширяє в небі острів. Наш каталог безсумнівно порадує мрійників!

Ожила казка в дитячій

Чарівні фотошпалери в стилі фентезі в кімнаті для дітей створять казкову атмосферу. Зображення фей, русалок та інших героїв улюблених книг малюків порадують дитини і піднімуть йому настрій. В асортименті є картинки з добрими магами, жар-птицею, драконами і іншими персонажами фантазійних історій.

Зачарування інтер'єру додають дивовижна природа зачарованих лісів, благородні єдинороги і таємничі вулички казкових лабіринтів. Фотошпалери на стіну в стилі фентезі стирають кордони між існуючому світом і світом мрій. Завдяки художньої комп'ютерній графіці, хлопчаки стануть шляхетними лицарями, а дівчатка - прекрасними принцесами.