Дитячі фотошпалери

«Шпалери в дитячу», знайдено 617 пропозицій

Завантажити ще

Фотошпалери в дитячу & ndash; атмосфера казки

Оригінальні дитячі фотошпалери виконують кілька функцій & ndash; барвисті широкоформатні картинки допомагають дитині розвиватися, викликають позитивні емоції і створюють атмосферу казки. Підбирайте сюжет по каталогу або надсилайте свої зображення & ndash; ми виготовимо бамбукові фотошпалери в дитячу протягом 1-2 днів.

Який сюжет вибрати

Дитячі інтереси дуже мінливі. Сьогодні дитина захоплена & laquo; Тачками & raquo ;, через місяць фаворитом стає & laquo; Мадагаскар & raquo ;, через рік пальма першості переходить до & laquo; Піратам Карибського моря & raquo ;. При виборі сюжету, який створений за улюбленим фільму або мультика, орієнтуйтеся на переваги дитини.

Враховуйте: фотошпалери із зображенням популярних героїв викликають у дітей бурхливе захоплення, але швидко втрачають актуальність. Шпалери з фантастичним або мультяшним дизайном виконують функцію великого яскравого постера, який можна легко замінити.

Більш тривалий термін & laquo; життя & raquo; мають фонові фотошпалери для дитячої з універсальним природним дизайном. Підводний світ або казковий ліс, чарівна галявина або таємничі джунглі & ndash; такі сюжети легко сприймаються, не втомлюють і не приїдаються.

При виборі сюжету зображення враховуйте наступні нюанси:

 • зображення людини або тварини не повинно бути занадто збільшеним & ndash; надто масштабовані картинки можуть тиснути на психіку;
 • особи не повинні виглядати суворо, похмуро чи загрозливо & ndash; сердитий або грізний герой може мати негативний емоційний вплив на підсвідомість;
 • вибирайте зображення, що не переобтяжене дрібними різнокольоровими елементами & ndash; строкаті картинки діють дратівливо і вносять в інтер'єр дисонанс;
 • орієнтуйтеся на вік, уподобання і стать дитини;
 • вибирайте багатофункціональні зображення & ndash; для виховання естетичного смаку, емоційного розвитку.

  Колірна палітра дитячих фотошпалер

  При виборі фотошпалер для дитячої приділяйте увагу колірній гамі. Враховуйте & ndash; насичені червоні відтінки не підходять для зони відпочинку, що переважають темні кольори & ndash; невдалий вибір для оформлення ігрової. Віддавайте перевагу зображенням, в яких переважають світлі і ніжні відтінки.

  Кольорова гамма для оформлення дитячої:

  • теплі & ndash; жовтий, бежевий, оранжевий, рожевий;
  • холодні & ndash; синій, блакитний, зелений, бузковий.

   Як правильно розмістити фотошпалери для дитячої

   Фотошпалери в інтер'єрі дитячої кімнати часто грають роль зонирующего елемента, який можна розмістити в ігровій зоні, поруч з ліжком або перед столом. Фотошпалери можуть займати всю стіну, дві суміжних стіни або тільки невелику ділянку.

   Перш ніж купити в онлайн-маркеті Make дитячі фотошпалери, замовте безкоштовні кольоропроби трьох фрагментів.