Фотошпалери в передпокій

«Для коридора», знайдено 16 пропозицій

Завантажити ще
 • 1
 • 1

Як правильно підібрати фотошпалери в коридор і передпокій  

Чи вважаєте, що передпокій і коридор потребують ретельного оформленні і не терплять недбалості? Ви абсолютно праві! Не варто робити єдиний акцент на кімнатах і кухні в той час, коли гості, що приходять в будинок, бачать насамперед коридор. Якщо вас цікавлять фотошпалери для передпокою і коридору, фото їх можна знайти у нас, зорієнтувавшись таким чином в прийнятних для вас варіантах оформлення будинку.  

Фотошпалери в інтер'єрі прихожей  

У вас маленька передпокій, яка здається безнадійною в аспекті оформлення через свої габарити? Не варто так категорично дивитися на це питання, оскільки правильно підібрані фотошпалери на стіну в передпокій візуально її збільшать. В даному випадку актуально:  

 • • використання світлих тонів фотошпалер - вони освіжать інтер'єр передпокою і усунуть ту давить атмосферу тісноти, яка може спочатку виникнути після того, як ви переступили поріг будинку;
 • • вибір сюжетів оформлення, візуально створюють ілюзію великих просторів - наприклад, моря, гір чи скверів з фонтанами.  

  Якщо говорити про підбір сюжетів, то ви зможете у нас знайти навіть фотошпалери в передпокій, коридор з фантастичними мотивами. Такий декор передпокої продемонструє тонкість вашої творчої натури і зробить інтер'єр незабутнім.  

  Якісні шпалери в коридор (фото)  

  Вас цікавлять шпалери для передпокою в квартирі? Якщо віддаєте перевагу оригінальні рішення, то пропонуємо високоякісну продукцію, основа для якої проводиться в Німеччині. В наявності є шпалери зі звичайного флизелина або з додаванням вінілового покриття.

   

  Для тих, хто хоче, щоб фотошпалери в квартирі були не тільки естетичними, але і практичними, варто звернути увагу на пропоновані нами варіанти, які зроблять унікальним не тільки інтер'єр коридору, але і оформлення будь-якого житлового приміщення.  

  У такій сфері як дизайн квартир, фотошпалери - один з кращих варіантів.