Фотошпалери тварини

«Тварини», знайдено 524 пропозицій

Завантажити ще

Фотошпалери із зображенням тварин на стіну

Представники фауни дивують і захоплюють. Вони такі різні і такі прекрасні & ndash; нешкідливі і небезпечні, забавні і граціозні, беззахисні і величні. Фотошпалери з дикими і домашніми тваринами & ndash; цікаве рішення для декору акцентних стін. Реалістичні фотошпалери & laquo; Тварини & raquo; перетворюють обстановку і додають в інтер'єр динаміки.

Доречність в інтер'єрі

Широке зображення тваринного & ndash; яскравий акцент, який привертає увагу. Макрознімок зі збільшеним масштабом задає настрій всьому інтер'єру, впливаючи на енергетичну атмосферу.

Тварина викликає певні асоціації & ndash; дикий хижак уособлюється з силою і безстрашністю, витончений кінь & ndash; зі свободою, пухнасте кошеня & ndash; з теплом і затишком, а добродушна собака & ndash; з дружбою і вірністю.

Фотошпалери з тваринами доречні в інтер'єрі будь-якої кімнати & ndash; і в дитячій, і в спальні, і у вітальні. При виборі зображення орієнтуйтеся на призначення приміщення & ndash; для дитячої підійдуть фотографії нешкідливих домашніх тварин і мальовані картинки з анімалістичні сюжетами. Для спальні краще вибрати домашніх тварин, зображених у натуральну величину.

Вибираючи сюжет для вітальні, відштовхуйтесь від тематики оформлення. Фотошпалери в стилі сафарі підійдуть для інтер'єрів, оформлених в африканському стилі. Сюжети з птахами, кіньми і білими ведмедями більш універсальні & ndash; вони вписуються в інтер'єри, оформлені в сучасному стилі.

Перш ніж купити фотошпалери із зображенням тварин, оцініть якість друку, замовивши безкоштовну цветопробу.