Фотошпалери природа

«Природа», знайдено 1446 пропозицій

Завантажити ще

Фотошпалери на стіну із зображенням природи & ndash; універсальний декор

захоплювалися погляд фотошпалери з картинами природи & ndash; вічна класика, яка отримала нове життя завдяки сучасним технологіям фотодруку. Природні сюжети умиротворяют і розслаблюють. Підбирайте зображення по каталогу або завантажуйте свої фотографії природи & ndash; ми зробимо красиві фотошпалери протягом 1-2 днів.

Фотошпалери з миловидна пейзажами природи: популярні сюжети

Природний краєвид & ndash; це багата кольорова палітра, представлена ​​різноманіттям теплих і холодних відтінків. Свіжа весняна зелень і прохолодні струмені водоспаду, барвисті польові квіти і блискучий сніг гірських вершин, що зачаровує захід і осіннє листя & ndash; поширені зображення природи.

Вибирайте фотошпалери, орієнтуючись на колірну палітру і стиль оформлення інтер'єру:

 • Екостиль & ndash; всі відтінки зеленого в літніх лісах і тропічних джунглях, в польовий траві і чагарниках бамбука.
 • Кантрі і прованс & ndash; яскраві і соковиті відтінки квітучих полів і садів наповнюють приміщення теплом і сонячним світлом.
 • Мінімалізм & ndash; гори з білосніжними шапками і окремі дерева; композиції з водою, камінням і квітучими деревами.
 • Неокласика & ndash; всі відтінки синього в динамічних водоспадах, мальовничих морських пейзажах і зачаровують альпійських озерах.
 • Екзотичний стиль & ndash; теплі відтінки охри в африканських пустельних пісках і американських каньйонах.

  Де розмістити

  Вибір місця для поклейки фотошпалер з природним сюжетом визначається призначенням приміщення і завданнями, які передбачається вирішити за їх допомогою.

  • Фотошпалери з перспективою розширюють простір тільки в тому випадку, якщо зображення не перекривається предметами меблів & ndash; широкоформатні фотошпалери краще розміщувати на відкритій стіні збоку від дивана або навпаки зони відпочинку.
  • Панорамні малюнки природи можна використовувати для оформлення стіни, до якої примикає диван або узголів'я ліжка.
  • Фотошпалери, що займають лише частину стіни, можна перетворити в красиву картину із зображенням природи, використовуючи дерев'яні рейки або молдинги.

   Щоб оцінити, як виглядають фотошпалери з реалістичними пейзажами & nbsp; природи на стіні кімнати, завантажте на сайт фотографію інтер'єру.