Каталог фотошпалери ретро і вінтаж

«Вінтаж», знайдено 219 пропозицій

Завантажити ще

Вантажні фотошпалери - старовинне чарівність

Вантажний стиль зазвичай асоціюється зі старовинними аксесуарами, раритетної різьбленими меблями і деталями з металу, з ледь помітним нальотом патини. Таке тематичне декорування підкреслить шарм обстановки і додасть елегантності в дизайн. Пропонуємо придбати шпалери в вінтажному стилі з картинкою на свій смак.

Вантажні шпалери для стін з різними зображеннями

Каталог рясніє тематичною різноманітністю вантажних фресок. На фото зображені:

 • старовинна архітектура;
 • механізми з шестернями;
 • стародавні документи;
 • вирізки зі старих газет і журналів;
 • листівки.

  Помістіть на шпалери вантажні квіти, ілюстрації історичних подій, фото затишного кафе або портрет Че Гевари. Вибір не обмежений!

  Улюбленими картинами для вантажного стилю є зображення Ейфелевої вежі, Біг-Бена, замків Англії або берегів Сени. З інших розділів каталогу можна використовувати практично будь-яке фото - вантажні шпалери мають на увазі особливу обробку картинки.

  Даному стилю відповідає певний відтінок, як у старій пожовклого паперу. Оригінально виглядають ілюстрації з обпаленими краями, колажі з старовинних листівок і фотографій з відпустки.

  Вантажні шпалери в інтер'єрі кімнат

  Використовувати шпалери з нанесенням вантажного малюнка можна не тільки в домашньому інтер'єрі. Зали ресторанів і тематичних кафе теж виграють від стилізованого ретро оформлення. Вантажні шпалери використовують як в класичному інтер'єрі, так і для декорування приміщень в стилі модерн.

  Каталог радує око зображеннями з використанням гами теплих кольорів. Палітра рясніє вохристими і пастельними відтінками, плавними переходами з бронзового в теракотовий і з кавового в пісочний. Вирішивши вантажні шпалери купити для оформлення кімнати, ви формуєте позитивні емоції і гарний настрій, які сприяють появі дружньої атмосфери.