Панорамні фотошпалери | Каталог шпалер з панорамними зображеннями

«Панорама», знайдено 156 пропозицій

Завантажити ще

Панорамні шпалери: вибираємо для кабінету

Панорамні фотошпалери на стіну - це рішення для тих, хто вважає за краще прикрашати приміщення масштабними картинами. Їх застосування допоможе створити в кімнаті атмосферу свободи. Перебувають в ній люди відразу оцінять вишуканий смак господаря будинку.

Фотошпалери «Панорамні» - види прекрасних місць

Хочете розслабитися і на якийсь час забути про турботи? Вибирайте панорамні шпалери для стін. Ці величезні картини притягують увагу кожного. Вони настільки великі і реалістичні, що розглядає їх людині здається, ніби він сам знаходиться в місці, зображеному на картині. Непередавані відчуття.

Панорамні фотошпалери в інтер'єрі

В просторих і світлих кімнатах використовують великі фотошпалери. Перше, розмір таких приміщень дозволяють поклеїти їх на стіни. Друге, застосування панорам допоможе позбутися відчуття громіздкості, яка іноді є присутнім в таких кімнатах.

Холи музеїв, театрів, фойє готелів чудово підійдуть, щоб розмістити на них фотошпалери «Панорама». Також такий елемент інтер'єру хороший для облаштування офісів і конференц-залів офіційних установ: обласних адміністрацій, державних служб, посольств.

Можна застосовувати дані фотошпалери в інтер'єрах робочих кабінетів. Вони підтримають діловий стиль кімнати, викличуть повагу у підлеглих, приємно вразять відвідувачів. Панорамні шпалери - кращий вибір для кімнати керівника, як вважають багато дизайнерів.

Широкоформатні шпалери: багатство вибору

Лісові пейзажі, види на місто, знімки гір, річок і озер, фото теплих пляжів або моря під час шторму - все це ви можете знайти в галереї сайту компанії Make. Ми пропонуємо своїм клієнтам об'ємний розділ, що включає панорамні фотошпалери, купити які можна прямо зараз.

Якість, пропоноване німецьким виробником, відмінне. Тому навіть самі детальні знімки вдається перенести на полотно без втрати елементів. Краса панорамних фото не убуває, а смислове навантаження в кілька разів збільшується. Ця риса характерна для великих зображень. Фотошпалери з високою роздільною здатністю використовуються як раз з метою привернути увагу і справити враження.