арт фотошпалери

«Картини», знайдено 739 пропозицій

Завантажити ще

Що таке арт-фотошпалери

Широкоформатні арт-фотошпалери & ndash; це репродукції відомих художніх полотен, які не відрізняються по деталізації і точності передачі кольору від якісних мальовничих копій. Різниця полягає лише в розмірі та способах оформлення. Підбирайте картину для фотодруку за каталогом або надсилайте репродукції улюбленого художника & ndash; ми зробимо & nbsp; арт-фотошпалери протягом 1-2 днів.

Фотошпалери з репродукціями в стилі арт в інтер'єрі

Картини оформляються за допомогою багетів або паспарту. Фотошпалери з репродукціями можуть не мати класичного обрамлення & ndash; замість рами часто використовуються молдинги і архітектурні елементи, що обмежують зображення (напівколони, ніші та ін.).

Розмір фотокопій в стилі арт не має строгих обмежень & ndash; фотошпалери можуть займати всю поверхню стіни або тільки певну ділянку (поруч з обіднім столом або зоною відпочинку).

Як вибрати репродукцію

При виборі зображення для фотодруку орієнтуйтеся на стиль оформлення інтер'єру, габарити приміщення і особливості планування.

Враховуйте ряд нюансів:

  • Сюжетні картини із зображенням великої кількості людей або тварин вигідно виглядають в просторих і світлих приміщеннях з високими стелями;
  • Для оформлення невеликих приміщень краще вибирати міські і природні пейзажі, в яких переважають світлі відтінки.
  • Стиль живопису повинен відповідати інтер'єрної концепції & ndash; живопис XVIII-XIX ст. вписується в класичні інтер'єри, картини імпресіоністів гармоніюють з обстановкою сучасних і сільських (кантрі) інтер'єрів.
  • Приділіть особливу увагу вибору фактури & ndash; віддавайте перевагу рельефам, що імітує полотно або мазки пензля.
  • Колір стін-компаньйонів повинен контрастувати з домінуючими відтінками.

    Щоб подивитися, як виглядають фотошпалери на стіні кімнати, завантажте на сайт фотографію інтер'єру.