Фотошпалери старе місто

«Старе місто», знайдено 177 пропозицій

Завантажити ще

Погляд на старе по-новому

Бажання оживити інтер'єри однотипних квартир привело до створення фотошпалер. Завдяки сучасним технологіям, майстри легко переносять на стіни кімнат будь-які зображення. Пропонуємо поклеїти фотошпалери міста на стіну, вибравши старовинну архітектуру з каталогу, або запропонувавши свій варіант.

Колоритні фотошпалери старого міста

Розділ «Фотошпалери« Старе місто »багатий різноманітними фотографіями стародавніх міст. Яскраві соковиті кольори присутні на зображеннях вузьких вуличок Провансу, провулка Сіракуз і комуни Белладжіо в Італії. Для строгого класичного інтер'єру підійдуть шпалери з витонченою архітектурою стародавнього Лондона. Рекомендуємо фотошпалери «Старе місто» купити з зображенням аристократичної Англії, де є замки, старовинні споруди та паби зі столітньою історією.

Кожне місто приховує в собі не одну таємницю минулого, пленя серце кожної людини. У фотографіях стільки життя і барвами, що вони не поступаються за красою знаменитим творам мистецтва. Якщо італійські вулички радують око зеленню і квітами, які пробиваються навіть через бруківку, то нанесена на фотошпалери вулиця старого міста Дрезден вражає оригінальною архітектурою.

Фотошпалери «старі вулички» з перспективою

Крім краси старовинних будівель, що несуть в собі традиції народів світу, об'ємні шпалери із зображенням вуличок і площ візуально розширять простір в маленькій кімнаті. Завдяки цьому зникає неприємна давить атмосфера.

Ви можете перенестися в часі і просторі, помандрувати по світу і отримати море позитивних емоцій, вибравши фотошпалери "Вулички старого міста". Таке оформлення не тільки знайомить з архітектурою, але і дає зануритися в побут і культуру різних країн.

Багату історію і старовинні архітектурні споруди має і столиця України. Нанести на фотошпалери старе місто Київ можна, запропонувавши власні ілюстрації та фото в стилі ретро.

Примірка під інтер'єр

Рушайте в Венецію, прогуляйтеся по набережній Темзи або пройдіться по вуличках Праги. З фотошпалерами немає нічого неможливого. Будь-яке місто постане у всій красі минулих століть. Щоб уявити, як будуть виглядати фотошпалери «Старе місто» в інтер'єрі, фото проектується на стіни кімнати. Так можна підібрати вигідний ракурс.