Фотошпалери Ангели каталог. Фотошпалери з романтичними сюжетами

«Ангели», знайдено 90 пропозицій

Завантажити ще

Тема ніжних янголів в декоруванні інтер'єру

Зображення церков, Святих і Творця завжди супроводжували творіння багатьох знаменитих художників. Сьогодні справжнім витвором мистецтва стали фотошпалери з ангелами. Крім оформлення стін, картини з херувимами використовують і для декорування стель.

Застосування зображень ангелів в інтер'єрі

Домашній затишок створюють багато факторів. Це може бути комфортна обстановка, правильно підібрана колірна палітра в оформленні або зображення на стінах і стелі. Розташовані над головою янголята ніби захищають мешканців будинку. До того ж, такий дизайн робить інтер'єр святковим і піднесеним.

Найбільш актуально придбати фотошпалери з ангелятами для декорування спальні. Від зображень божественних створінь віє добротою, вони налаштовують на чисті помисли і створюють позитивну атмосферу. Наявність подібних ілюстрацій на стінах і стелі кімнат рівноцінно розміщення в приміщенні ікон з образами Святих. Крім краси, такі фотографії виглядають стильно. Ангели відмінно підійдуть для інтер'єру в стилі рококо, бароко або класично оформлене приміщення.

Розміщення фото ангелів згідно з практикою фен-шуй

Подивіться в каталозі на фотошпалери «Ангели», фото яких умиротворяют і приносять спокій в душу. Більший ефект можна отримати ще й від правильного розміщення зображень.

Згідно з фен-шуй, шпалери з ангелами сприяють благополуччю і розвитку дітей, якщо їх розмістити на західній стіні дитячої. При цьому рекомендується враховувати кількість малюків, які живуть в кімнаті. Слід фотошпалери «Ангели» купити з зображенням такого ж числа янголят.

Декорування шпалерами з херувимами північно-західного боку кімнати благотворно впливає на енергетику будинку і живуть в ньому людей. Також таке оформлення сприяє удачі. Головне не закривати красиві шпалери масивними меблями і картинами, які не відповідають загальному стилю інтер'єру.