Фотошпалери транспорт. Каталог фотошпалери машин, кораблі, яхт, літаків

«Транспорт», знайдено 313 пропозицій

Завантажити ще

Фотошпалери «Транспорт» - розкіш без домішок

Сучасні технічні пристрої сильно допомагають людині в житті, а ще радують око. Тому фотошпалери «Машини» широко використовуються в інтер'єрі.

Технічний прогрес подарував людині багато агрегатів. Зовнішнє втілення цих пристроїв викликає захоплення багатьох, адже передові виробники обладнання ретельно опрацьовують дизайн.

Фотошпалери «Автомобілі»

Прикрасивши будинок картинами із зображенням машин, ви створите в ньому сучасну атмосферу.

Вибирайте фотошпалери «Авто» для заповнення особистого простору. На цих картинах детально зображені гоночні боліди і машини преміум-класу. У сюжеті знімка вони можуть зі значною швидкістю котити по рівному шосе або стояти на узбіччі магістралі. Але навіть фото машини в гаражі мають заразливою енергетикою.

Фотошпалери «Ретро-автомобілі» - ознака вишуканого смаку

Стара техніка відрізняється не меншою красою, ніж новітні моделі. Дивлячись на картини із зображенням ретро-пристроїв одні відчувають себе дослідниками минулого, інші - власниками чогось справді цінного.

Фотографії старих авто притаманний сильний магнетизм, що виправдовує бажання використовувати ці шпалери для стін в вітальню.

Фотошпалери «Корабель»

В каталозі Make ви побачите сюжетні знімки судів, розсікають морські простори або дрейфуючих серед хвиль. Вибирати також можна між панорамними фото і знімками палуби, коли фотограф сам знаходиться на борту. Також для холостяцького квартири або закритого чоловічого клубу підійдуть фотошпалери яхт.

Шпалери для залу: фото літака і поїзди

Ще один винахід людини - літак. Ширяюча в хмарах сталевий птах - загальновизнаний символ свободи. Картини з цим дивом техніки займають ще одну нішу в каталозі шпалер. Для поклейки в віталень, гостьових кімнатах або дитячих відмінним рішенням буде вибрати надихаючі фотошпалери «Літак».

несучих на всіх парах локомотив або фото довгого складу, зроблене з висоти пташиного польоту, теж чудово доповнять зал. Знімок мчить поїзда додасть внутрішньому оздобленню кімнати динамічності. Кожен, хто подивиться на панно, буде заворожений досконалою красою техніки, зображеної на ньому. Фотошпалери «Потяги» - вибір любителів експериментів.