Фотошпалери в вітальню

«Шпалери вітальня», знайдено 104 пропозицій

Завантажити ще

Фотошпалери в вітальню: популярні сюжети

Зі смаком підібрані фотошпалери в вітальню гармонійно доповнять інтер'єр, оформлений в класичному, сучасному чи етнічному стилі. Підбирайте зображення по каталогу або завантажуйте свій варіант & ndash; ми виготовимо стильні фотошпалери в зал або в іншу кімнату протягом 1-2 днів.

Як вибрати фотошпалери для вітальні

Наочне відображення ідеї, яка лежить в основі концепції інтер'єру & ndash; & Nbsp; фотошпалери для вітальні. Широкоформатний картинка робить концепцію зрозумілою і логічною, об'єднуючи меблі і елементи декору в цілісну композицію.

Вибирайте сюжет для фотошпалер, орієнтуючись на стиль оформлення інтер'єру:

 • Класика і модерн & ndash; широкоформатні репродукції картин відомих художників добре поєднуються з розкішними меблями і світильниками.
 • Кантрі і екостиль & ndash; вітальні, оформлені в сільському або природному стилі, виглядають більш ефектно на тлі зображень лісів і полів.
 • Екзотика і етніка & ndash; фотошпалери з екзотичними рослинами і дикими тваринами допомагають передати колорит африканських країн.
 • Піп-арт & ndash; оригінальні фотопортрети, колажі та вантажні композиції створюють відповідну творчу атмосферу.
 • Прованс & ndash; ніжні квіти і пейзажі затишних європейських передмість підкреслюють романтичну спрямованість інтер'єру, роблять вітальню теплою і по-домашньому затишним.
 • Хай-тек, лофт і урбанізм & ndash; динамічні пейзажі Нью-Йорка та інших сучасних мегаполісів оживляють лаконічні інтер'єри.

  Де розмістити

  Фотошпалери для вітальні привертають увагу не тільки до зображення, а й до предметів інтер'єру. Красива і яскрава картинка не повинна пригнічувати інші елементи. Її завдання & ndash; зробити композицію логічно завершеною, розділити приміщення на зони або візуально розширити простір.

  Фотошпалери виглядають ефектно на вільну стіну, яка знаходиться навпроти зони відпочинку. Припустимо розміщувати зображення на стіні, до якої примикає диван. Фотошпалери можуть займати всю стіну або тільки її частину.

  Щоб оцінити, як виглядають фотошпалери на одній зі стін залу, завантажте на сайт фото інтер'єру. Ви також можете зробити замовлення на безкоштовні кольоропроби & ndash; ми віддрукуємо три будь-яких фрагмента розміром 30х30 см на обраної основі.