Фотоштори у ванну

«Штори у ванну», знайдено 11 пропозицій

Завантажити ще
  • 1
  • 1

Фотоштори для ванної – багатофункціональна краса

Тематичний дизайн ванної кімнати дуже популярний. На сайтах, присвячених ремонту, знаходиться безліч варіантів незвичайного інтер'єру ванної. Розглядаючи знімки, зауважуємо, що дизайнери часто використовують яскраві фотоштори для ванної, щоб доповнити та завершити ідею обстановки.

Фотоштори для ванної кімнати: практичне призначення

Такі фіранки виконують не тільки естетичну функцію, вони ще й захищають кімнату від попадання бризок води, доки людина приймає душ. Подібні щільні штори давно використовуються в побуті та виконання ними захисної ролі незаперечно. Якщо у вас у квартирі суміжний санвузол, фотоштори у ванну купити варто із щільним малюнком, без безлічі білих вкраплень.

Інша мета використання непрозорої фіранки – захистити від сторонніх поглядів. Тому такі штори широко застосовують у громадських душах. Штора із зображенням буде доречна у душових кабінах у приміщенні басейну чи спортивного клубу, роздягальнях салону краси та магазинів.

Фотоштори у ванній кімнаті виробництва Make дуже сподобаються дітям, оскільки малюнки на них яскраві та детальні. А світло, проходячи через матеріал такої фіранки, буде переломлюватися і створювати на стінах та сантехніці гарні відблиски.

Найкращі фотоштори для ванної: інтернет-магазин Make.ua

У каталозі сайту можна знайти багато варіантів щільних фіранок. Фотоштори у ванну кімнату інтернет-магазин пропонує якісні та красиві. У галереї є знімки гальки на морському дні, підводного світу, флора та фауна якого дивує різноманітністю та насиченістю кольорів, ліній на піску. Кожен відвідувач сайту зможе вибрати той малюнок, який сподобається йому та найкраще доповнить задуманий дизайн.

При цьому на Make.ua фотоштори у ванну недорого коштують. Доступна ціна при виробництві з якісних матеріалів та застосуванні сучасних способів друку – це ще один плюс придбання фіранок у нашому Інтернет-маркеті.

Якщо вам не сподобається жоден із запропонованих варіантів, то скористайтеся унікальною послугою під назвою «Фотоштори у ванну». Менеджери Make.ua завжди готові надати відповідну консультацію. Вони допоможуть клієнту вибрати щільність матеріалу та вид друку, приймуть заявку з прикладом фото або картинки, які він хотів би розмістити на фіранці.