Фотоштори для спальні

«Штори в спальню», знайдено 23 пропозицій

Завантажити ще
  • 1
  • 1

Фотоштори у спальні – стильний релакс

Спальня – те місце, де людина проводить годинник відпочинку. І зробити її максимально затишною прагне кожен. Але як вчинити, якщо вам заважає спати яскраве світло вуличного ліхтаря або фар автомобілів, що проїжджають повз? Повісити на вікна штори – найпростіше рішення.

А щоб уникнути обтяжливих заходів щодо догляду за тканинними фіранками або жалюзі, варто вибрати універсальний варіант і купити фотоштори для спальні.

Як вибрати фотоштори для спальні?

Який варіант купити для вашої кімнати, допоможуть вирішити декілька факторів.

По-перше, визначте ступінь затемнення, якого ви хочете досягти. Якщо вікна виходять на сонячну сторону або надто освітлену в нічний час частину вулиці, то вам підійдуть дуже щільні фотоштори до спальні. Якщо навпаки хочете зробити приміщення світлішим – вибирайте напівпрозорий матеріал.

По-друге, оцініть загальний дизайн кімнати та купуйте фіранки, які йому відповідатимуть. Зображення нічного міста, літній або зимовий лісовий пейзаж, панорамний знімок пустелі у високій роздільній здатності, абстрактні малюнки та лінії – це ще не весь перелік незвичайних штор, які пропонує Make. Фотоштори для спальні, фото яких можна знайти в галереї сайту, вразять вас оригінальністю ідей та якістю виконання.

Фотоштори для спальні: недорого та практично

Ще одним плюсом фотофіранок є їхня зручність в обслуговуванні. Власнику цього незвичайного елемента декору не доведеться мучитися під час догляду за ними. Чищення пройде без необхідності знімати з карниза, прати, сушити, гладити, а потім знову розвішувати. Штори для спальні, фото яких вас, напевно, вже зацікавили, можна чистити звичайним пилососом чи вологою губкою. Кожна господарка оцінить таку перевагу даного елемента декору.

Придбання цих багатофункціональних фіранок не вимагатиме особливих тимчасових та фінансових витрат. На сайті Make.ua можна фотоштори купити недорого і навіть замовити їхню доставку в будь-яку точку країни.