Фотошпалери у Києві


Фотошпалери – нова геометрія простору

Відвідайте онлайн-маркет Make, щоб купити ексклюзивні шпалери. Втілюйте сміливі ідеї за допомогою нашого каталогу, де зібрано понад 10000 картинок у високій роздільній здатності.

Надсилайте фотографії, картинки або репродукції – ми надрукуємо унікальні шпалери за запропонованим вами макетом та доставимо замовлення до Києва.


                 • Кращі фотошпалери


                   • Фотошпалери на кухню


               • Фотошпалери до дитячої


                • Фотошпалери до спальні


                   • Фотошпалери квіти


Фотошпалери в інтер'єрі

Яскраві або монохромні фотошпалери видозмінюють геометрію простору, створюючи незвичайні реалістичні ілюзії. Зображення з ефектом присутності привертають увагу і надають позитивний емоційний вплив. Фотошпалери формують особливу атмосферу, яка впливає на сприйняття та настрій.


Які фотошпалери замовити у Києві


Фотошпалери – сильний дизайнерський інструмент, який поєднує функції фону та самостійного арт-об'єкта. При використанні цього «інструменту» важливо знати міру, щоб не перевантажити інтер'єр інформацією і не порушити стильову єдність.

Перш ніж вибирати зображення, визначте, де краще розташувати фотошпалери.


Дизайнери використовують такі прийоми:

• фотошпалери на всю стіну – класичний варіант сюжетної «декорації», яка відіграє роль фону для невисоких предметів інтер'єру (стіл, диван, торшер, крісло) або виконує функцію самостійного акценту;

• фотошпалери у центрі стіни – велика картина або імітація вікна з мальовничим виглядом;

• картинки в ніші – пейзажі з перспективою, що візуально розширюють межі приміщення; фотошпалери на двох стінах – площинні зображення приглушених відтінків, які поєднуються один з одним за сюжетом та стилем.

Порада: Розмір фотошпалер краще підбирати з урахуванням площі приміщення та специфіки меблювання. Враховуйте – великі фігури та пейзажі з перспективою вигідно виглядають на певній відстані. Для оформлення невеликих приміщень (до 18 кв. м) краще використовувати фотошпалери шириною 2-3 метри, які займають частину стіни.

До речі: Перед тим, як оформляти замовлення з доставкою до Києва, проведіть «примірку» вибраних фотошпалер. Завантажте на сайт фото інтер'єру, щоб оцінити ідею дизайну в режимі 3D-візуалізації


Вибираємо кольоровість фотошпалер


Фотошпалери повинні відповідати інтер'єру за колоритом. Надто яскраве зображення затьмарює навколишнє оточення, занадто тьмяне – втрачається на тлі меблів. Вибирайте кольоровість зображення з урахуванням колірної концепції дизайну та призначення приміщення.

Дотримуйтесь таких правил:

• фотошпалери краще поєднувати з однотонними меблями та шпалерами без візерунків;

• барвисті зображення на всю стіну не гармоніюють зі строкатими килимами та шторами;

• щонайменше два домінуючі кольори картинки повинні підтримуватися в інтер'єрі аксесуарами.

Перш ніж купити фотошпалери Make, замовте безкоштовні кольоропроби – оцініть кольоровість і якість друку за будь-якими фрагментами зображення (30х30 см), надрукованого в масштабі 1:1.


Онлайн маркета Make - доставка у всі міста України


● Київ ● Дніпропетровськ ● Харків ● Дніпродзержинськ ● Львів ● Одеса ● Вінниця ● Маріуполь ● Ужгород ● Житомир ● Полтава ● Краматорськ ● Тернопіль ● Рівне ● Кривий Ріг ● Мелітополь ● Суми ● Івано-Франківськ ● Миколаїв ● Чернівці ● Херсон ● Чернігів ● Луцьк ● Запоріжжя ● Бердянськ ● Черкаси ● Кременчук ● Нікополь ● Хмельницький