Фотошпалери арки

«Арки», знайдено 13 пропозицій

Завантажити ще
  • 1
  • 1

Фотошпалери «Арки» – створіть атмосферу затишку

Бажаєте зробити оформлення власної кімнати вишуканим? Фотошпалери "Арки" - гарна ідея. Цей вид шпалер з'явився досить давно, але сучасні технології дозволили створювати продукцію покращеної якості – як в естетичному, так і в практичному аспектах.

Чим гарні фотошпалери «Арка» на стіну?

Серед переваг, які мають фотошпалери даної тематики, варто відзначити:

  • • різноманітність вибору: з арки вам відкриється морський вигляд, площа, алея старовинного міста (залежно від вибраного мотиву);
  • • аристократичність сюжету – фотошпалери «Арки» в інтер'єрі забезпечують атмосферу, що асоціюється з архітектурними вишукуваннями;
  • • візуальне розширення приміщення: якщо у вас маленька кімната, то гарний варіант – купити фотошпалери «Арки», створені у світлих тонах.

Останній із пунктів потребує детального розгляду. Багато людей страждає від того, що розміри їх житлових приміщень не відрізняються просторістю. У цьому випадку фотошпалери з видом арок відкривають значну перевагу – створюють у приміщенні візуальну перспективу з ілюзією додаткового простору. З кімнати ніби відкривається вид на затишний старовинний камінчик або острів, що знаходиться посеред моря..

Фотошпалери «Арки з квітами»

Якщо вас цікавлять фотошпалери «Арка», купити варіант із квітами – оптимальне рішення для вітальні. Квітковий сюжет наповнить інтер'єр гармонією та затишком. А якщо вибрати такі фотошпалери високої роздільної здатності, то на них ви розглянете навіть дрібні листочки та бутони, відчуваючи радість та умиротворення.

Основа для пропонованих нами фотошпалер виготовляється у Німеччині. Вона відповідає стандартам європейської якості. Шпалери можуть бути просто флізеліновими або флізеліновими з вініловим покриттям. Базова перевага такої продукції – не лише чудовий вигляд, але й відсутність видних швів при поклейці. Якщо фотошпалери ви будете клеїти згідно з інструкцією, то уникайте плям через клею, що проступив і застиг, а також інших можливих недоліків.

Якісно поклеєні фотошпалери з виглядом арки вас радуватимуть довго!